Diş Bakımının Önemi
Care Solutions

Hastalıklı dişler, ağız sağlığını etkilediği gibi insan vücudundaki diğer organların sağlığını da tetikler. Türkiye'de sigara ve tütün kullanımı, yanlış beslenme, ağız, diş sağlığı bakımı ve düzenli diş hekimi kontrolüne yeterince önem verilmemesi diş hastalıklarına yol açar

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi-Cumartesi
    08:30 - 18:30
  • Nöbet
    18:30 - 23:00
  • Pazar
    10:00 - 17:00

implant Tedavisi
Defined By You

Kaybedilen dişlerin yerine tedavi amacı ile yerleştirilen ve organizma için herhangi bir yan etkisi olmayan, estetik ve işlev olarak doğal diş görevi yapan, titanyum metalinden imal edilen materyale implant adı verilir.

Whatsapp Randevu

0(530) 346-21-61

Numarasindan Bizlerle iletişime geçip randevü alma fiyat sorma ve bilgi edenebilirsiniz

iletisim
<

Sağlıklı Diş Bakımının Önemi

Ağız sağlığı için dişleri her gün 3 kez fırçalamak büyük önem taşır. Ancak dişleri fırçalamak diş yüzeyini temizlediği halde diş aralarına ulaşamaz ve burada yemek artıkları vs. kalır. Diş aralarında kalan artıklar ve yabancı maddeler diş sağlığını olumsuz etkiler.

Servislerimiz

<

ALL ON 4 İMPLANT TEKNİĞİ

Kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için implant tedavisi en etkin çözümdür. İmplant tedavisi kendi doğal dişleriniz gibi bir görüntü verir ve fonksiyonlarını o şekilde gerçekleştirir.

AĞIZ, DİŞ ve ÇENE CERRAHİSİ

En çok sorun çıkaranlardır. Tam çıkamadıkları için öndeki dişe baskı yaparak çıkmaya çalışırlar. Üzerlerindeki diş eti parçası, zamanla arasına yemek artıklarının kaçması ve bakteri üremesi nedeniyle iltihaplanır

DİŞ BEYAZLATMA

Dişlerdeki şekil ve renk bozuklukları bireyde psikolojik rahatsızlıklara kadar varan problemlere sebep olabilir.Zirkonyum

Zirkon 18. yüzyılda keşfedilmiş beyaz renkli ve ışığı geçiren metal türüdür. Diş hekimliğinde seramik kuronların altyapı malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Estetik Diş Nedir?

Estetik diş hekimliği, ağız içerisinde daha iyi bir gülüş elde etmek için yapılan uygulamaların tümünü içeren diş hekimliği dalıdır.

DİŞ DOLGULARI

Diş çürüğü çoğunlukla dişin sert dokusu olan mine, onun altındaki dentin ve kimi zamanda kök yüzeyini örten sert dokunun yıkılması olayıdır.

Oral Diş Hekimler